TelePunkt informacyjny dla przedsiębiorców
w sprawie miejskiego pakietu pomocowego

tel. 74 856 28 91,  74 856 28 60 w godz. 7:30 do 15:30

  Miejski pakiet pomocowy Państwowy pakiet pomocowy

 

Załóż profil zaufany na ePUAP

Profil Zaufany to Twoje darmowe narzędzie, które umożliwia m.in. logowanie i składanie podpisu elektronicznego, dzięki któremu można załatwiać, określone sprawy urzędowe online, w serwisach administracji publicznej, bez wychodzenia z domu.
Aby uzyskać Profil Zaufany wypełnij prosty formularz on-line. Następnie w ciągu 14 dni udaj się do dowolnego Punktu Potwierdzającego z dowodem osobistym lub paszportem. Używaj Profilu Zaufanego do logowania się do systemów administracji publicznej i skutecznego korzystania z elektronicznych usług publicznych.

Uwaga: Profil Zaufany można również założyć dla firmy lub instytucji, jeżeli posiadamy już profil osobisty link... Załóż profil dla firmy, instytucji

Znajdź punkt potwierdzający

Uwaga: Profil Zaufany możesz założyć bez wychodzenia z domu, jeśli masz:

  • konto w systemie banku lub innego przedsiębiorcy, który ma zgodę na potwierdzanie profilu zaufanego (ich listę znajdziesz na stronie profilu zaufanego),
  • kwalifikowany podpis elektroniczny.

W Urzędzie Miejskim w Świdnicy funkcjonuje punkt potwierdzający profile zaufane elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP).

Punkt potwierdzający znajduje się w Wydziale Funduszy Zewnętrznych i Rozwoju Gospodarczego w pokoju nr 1.
Stanowisko potwierdzania Profilu Zaufanego zostało oznaczone w sposób zapewniający jego łatwe odszukanie przez klientów.


Dostęp do punktu potwierdzającego jest możliwy w godzinach pracy Urzędu tj. od poniedziałku do piątku  w godzinach 7.30-15.30.

e-Polak potrafi! Michał Czernecki tłumaczy, jak przez internet założyć profil zaufany

 

 

NA SKRÓTY

 

 


do góry