Zmiana godzin pracy Urzędu Miejskiego 24 i 31 grudnia oraz nowa siedziba Biura Strefy Płatnego ParkowaniaUrząd Miejski w Świdnicy informuje, że Wydział Spraw Obywatelskich, Urząd Stanu Cywilnego, Kasa, Biuro Obsługi Interesanta oraz Biuro Strefy Płatnego Parkowania w dniach 24 i 31 grudnia będą pracowały w godz. 7.30-15.30. Godziny przyjęć pozostałych wydziałów pozostają bez zmian.

Natomiast w dniach 27 i 31 grudnia Urząd Miejski w Świdnicy jest czynny w tradycyjnych godzinach pracy.

Jednocześnie informujemy, że w przyszłym tygodniu do nowej siedziby przeniesie się Biuro Strefy Płatnego Parkowania, które obecnie umiejscowione jest w Rynku. Planuje się, że od środy 11 grudnia Biuro będzie funkcjonowało w wyremontowanym budynku Dworca Świdnica-Miasto. Godziny pracy Biura Strefy Płatnego Parkowania pozostają bez zmian, co oznacza, że będzie ono czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00, w sobotę w godz. 8.00-15.00.