...przejdź do "DLA BIZNESU"

  Miejski pakiet pomocowy Państwowy pakiet pomocowy

 

Zaproszenie na Polsko-Kazachstańskie Forum Gospodarcze

aktualności gospodarcze >>

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii Rzeczypospolitej Polskiej, Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. oraz Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH S.A. w Kazachstanie we współpracy z Ambasadą Rzeczypospolitej Polskiej w Astanie i Ambasadą Republiki Kazachstanu w Rzeczypospolitej Polskiej zapraszają na Polsko-Kazachstańskie Forum Gospodarcze, które odbędzie się w dniu 19 czerwca 2018 roku w Astanie. Delegacji rządowo-biznesowej przewodniczyć będzie Pan Tadeusz Kościński – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii RP.

Forum odbędzie się w Hotelu Hilton Astana ( http://www.hilton.ru/hotels/hilton-garden-inn-astana/#services-and-amenities). Podczas wydarzenia zorganizowane zostaną spotkania B2B z kazachstańskimi firmami reprezentującymi takie sektory jak:

 

  • górnictwo
  • rolnictwo
  • budowa dróg
  • energetyka
  • ochrona zdrowia
  • budownictwo
  • przemysł rolno-spożywczy
  • transport i logistyka

Koszty przelotu na trasie Warszawa-Astana-Warszawa przedsiębiorcy ponoszą we własnym zakresie. Pragniemy jednak zaznaczyć, iż PLL LOT zapewni atrakcyjne ceny dla delegacji biznesowej, które Państwu podamy po ostatecznym zatwierdzeniu listy uczestników.

Koszty zakwaterowania przedsiębiorcy pokrywają samodzielnie. Informacje dotyczące hoteli prześlemy do osób zainteresowanych.

 

Osoby zainteresowane udziałem w Forum prosimy o zgłoszenie się do Pani Assel Sagimbekovej – Eksperta ZBH w Kazachstanie, e-mail: assel.sagimbekova@paih.gov.pl, tel.: +7 701 082 56 00.

 

Bardziej szczegółowe informacje (wstępny program, informacje wizowe, wydarzenia towarzyszące, informacje na temat lotu) znajdą Państwo na stronie Zagranicznego Biura Handlowe PAIH S.A.: https://kazakhstan.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/276331,polsko-kazachstanskie-forum-gospodarcze-w-astanie.html

Edytowano: 25.04.2018 o 08:33

Wstecz

do góry