...przejdź do "DLA BIZNESU"

  Miejski pakiet pomocowy Państwowy pakiet pomocowy

 

Zaproszenie do współtworzenia "Spaceru Ekologicznego"

aktualności gospodarcze >>

Zapraszamy wszystkie firmy, które swoim działaniem wspierają ideę ekologicznego podejścia do życia, na spotkanie organizacyjne poprzedające wydarzenie "Spacer Ekologiczny". 

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 23 lipca (wtorek) o godzinie 18:00 w Trybik Cafe, ul. Dworcowa 2/8, Świdnica.

Chętnych do udziału, prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorem wydarzenia panią Joanną Dolińską, telefon 577 265 444

 

"Spacer Ekologiczny" odbędzie się 31 sierpnia w godzinach 10:00 - 14:00 na świdnickim rynku. Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Ładne Historie oraz lokalnych przedsiębiorców i objęte jest patronatem honorowym Prezydenta Miasta Świdnicy. Głównym celem wydarzenia jest edukacja ekologiczna i prezentacje dobrych praktyk w dziedzinie ekologii. "Spacer Ekologiczny" złożony będzie z kilkunastu stoisk, stworzonych przez ludzi, którzy swoim działaniem wspierają ideę ekologicznego podejścia do życia. Dzięki temu mieszkańcy Świdnicy będą mogli poznać różne aspekty i formy szanowania i wspierania ekologii. Dla wystawców będzie to okazja do zaprezentowania swoich prac, promocji działań i pokazania się na rynku.

 

Edytowano: 18.07.2019 o 12:24

Wstecz

do góry