Zapraszamy seniorów na Przegląd Twórczości Scenicznej w Kędzierzynie - Koźlu

Zapraszamy świdnickich seniorów (w wieku 60+) do bezpłatnego uczestnictwa w wyjeździe w czwartek, 21 lutego do Kędzierzyna - Koźla, gdzie wspólnie z seniorami z Czeskiej Skalicy, Nachodu, Trutnowa, Kłodzka i Kędzierzyna-Koźla będą mogli uczestniczyć w Przeglądzie Twórczości Scenicznej. Organizowany jest on w ramach projektu „Aktywny senior polsko-czeskiego pogranicza” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Współpracy Transgranicznej 2014 - 2020 Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

Zapisy już od poniedziałku, 11 lutego prowadzić będzie Regionalna Informacja Turystyczna i Kulturalna w Świdnicy. Organizator gwarantuje bezpłatny przejazd, ubezpieczenie oraz obiad.

11 lutego do godziny 1400 zapisywać się będą mogły tylko osoby, które jeszcze nie uczestniczyły w wyjazdach organizowanych w ramach projektu „Aktywny senior polsko-czeskiego pogranicza”.

Niezbędne dane do ubezpieczenia i kontaktu:

• imię i nazwisko,
• adres zameldowania,
• PESEL,
• nr telefonu,

• uczestnicy muszą posiadać dowód osobisty.

Wyjazd zaplanowano o godzinie 730 z ul. Nauczycielskiej w Świdnicy. Powrót przewidywany jest ok. godziny 1900. W programie występy sceniczne zespołów senioralnych i zabawa integracyjna.

Liczba miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie w wyjeździe decyduje więc kolejność zgłoszeń.