Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Świątecznie w Świdnicy”

Już po raz piąty zapraszamy miłośników fotografii do udziału w konkursie „Świątecznie w Świdnicy”. Czekamy na zdjęcia, które uchwycą klimat Świąt Bożego Narodzenia ujęty na tle miasta.

Fotografie mogą przedstawiać osoby, przedmioty czy też budynki, oczywiście z akcentem świątecznym. Mogą być one zabawne, portretowe, panoramiczne. Najważniejszym elementem zdjęcia jest to, aby w tle rozpoznawalne było miasto Świdnica. Prace zgłoszone do konkursu muszą być zrobione w tym roku – nie wcześniej niż 1 grudnia.

Na świąteczne fotografie czekamy do 6 stycznia 2020 roku. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia, które należy przesłać w formie elektronicznej na adres swidnickakoleda@swidnickakoleda.pl

Ogłoszenie wyników odbędzie się 9 stycznia o godz. 17.00 w Wieży Ratuszowej. Dla zwycięzców przewidziane są bony o łącznej wartości 1 000 zł.

Szczegóły znajdują się w regulaminie konkursu na stronie www.swidnickakoleda.pl.