...przejdź do "DLA BIZNESU"

Miejski pakiet pomocowy Państwowy pakiet pomocowy

Wsparcie finansowe na rozwój firmy – do 70% dofinansowania inwestycji

aktualności gospodarcze >>

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w konkursie „Badania na rynek”, skierowanym do mikro-, małych i średnich przedsiębiorców realizujących projekty inwestycyjne w miastach średnich lub na terenie gmin, które z takimi sąsiadują. Można uzyskać wsparcie we wprowadzeniu na rynek innowacyjnych produktów lub wdrożenia w firmie innowacyjnych procesów technologicznych będących efektem prac badawczo-rozwojowych. Dofinansowanie obejmuje m.in. zakup maszyn i urządzeń, budowę linii i hal produkcyjnych, nabycie patentów oraz licencji, a także usług doradczych i prac rozwojowych. Minimalna wartość zgłaszanego projektu to 1 mln złotych. Pula konkursowa 550 mln złotych.

Warunki konkursu „Badania na rynek – miasta średnie” dostępne są na: https://poir.parp.gov.pl/component/grants/grants/badania-na-rynek-miasta-srednie-1

NABÓR TRWA DO 08 MAJA 2019

Edytowano: 16.04.2019 o 15:03