WOŚP - gorący Rynek w czasie 22. Finału


WOŚP – gorący Rynek w czasie 22. FinałuWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy opanuje świdnicki Rynek w niedzielę 12 stycznia. Atrakcje, animacje i przede wszystkim zbiórka, będzie prowadzona w cały mieście, a jej sercem będzie do godziny 16:00 Rynek. Motocykliści, strażacy, policjanci, harcerze, off-road’owcy, Muzeum Broni, miłośnicy kolei, Areszt Śledczy i świdnickie szkoły będą wspólnie kwestować w centrum miasta.

Kończy się właśnie rejestracja wolontariuszy zbierających datki do puszek – z ogromnym zainteresowaniem i odzewem spotkał się nasz apel i w Świdnicy na pewno nie zabraknie kwestujących. W dniu finału, w niedzielę 12 stycznia, w Rynku od godziny 10:00 będzie sporo atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Miłośnicy motoryzacji będą mieli możliwość podziwiania samochodów terenowych i motocykli. Muzeum Broni zaprezentuje w Rynku część swoich eksponatów. Straż pożarna udostępni część swojego sprzętu, a miłośnicy kolei – drezynę. Policję będzie reprezentował przyjaciel dzieci Komisarz Lew, a IV Liceum Ogólnokształcące da pokaz musztry. Areszt Śledczy w Świdnicy zapewni ciepłą strawę, którą będą rozdawać świdniccy harcerze z Hufca ZHP. Ekwipunek wojskowy pokaże również ekipa rekonstrukcyjna air soft gun.

Od godziny 16:00 licytacje i atrakcje przeniosą się do Galerii Świdnickiej. Szczegóły godzinowe podamy niebawem. Od godziny 18:00 na antenie Telewizji Teletop Sudety będą trwały licytacje atrakcyjnych fantów – m.in.: lotów balonem.

Zapraszamy na strony współorganizatorów: www.sok.com.pl/22final, www.tvts.pl oraz http://www.galeria-swidnicka.pl/
 

WOŚP – gorący Rynek w czasie 22. Finału


do góry