Utrudnienia podczas 6.RST Półmaratonu Świdnickiego

W sobotę, 6 listopada podczas 6.RST Półmaratonu Świdnickiego zostanie okresowo ograniczony ruch kołowy. W  tym czasie nie będzie możliwe poruszanie się  pojazdami po trasie biegu, w następujących miejscach i godzinach:

• 11.30- 15.00 -  ul. Śląska, ul. Przyjaźni
  • 11.30-13.15 – ul. Kraszowicka
  • 11:30 – 13:45 Opoczka – Bojanice
  • 11:30 – 14:45 Bojanice – Burkatów
  • 11:30 – 15:00 Burkatów – Bystrzyca Dolna.

Na trasie półmaratonu ruchem kierować będzie policja i służby organizatora. Powyższe zakresy czasowe zostały podane ramowo. W  godzinach od 11.30 do godz.15.00 przewidywane są utrudnienia w komunikacji miejskiej :

W dniu 06.11.2021 r. od godz. 11.30 do godz. 15.00

Linia:

Kierunek:

Przystanki wyłączone
z obsługi:

Nowy przebieg linii:

Wokulskiego

Śląska – OSIR,

Słowiańska, Kraszowicka/most, Kraszowicka/działkowa,

Bystrzycka/przejazd

Od Pionierów Ziemi Świdnickiej:

Westerplatte/Bystrzycka, Jodłowa-PKP

E. Plater

Bystrzycka/przejazd, Kraszowicka/działkowa. Kraszowicka /most, Słowiańska,

Śląska – OSIR

Od Jodłowa-PKP:

Westerplatte/Bystrzycka

Pionierów Ziemi Świdnickiej

Lubachów

Bystrzyca Górna

Kursy wymienione poniżej oraz powrotne nie będą wykonane  :

12:08 do Bystrzycy Górnej

13:23 do Burkatowa

14:00 do Lubachowa

Lutomia Górna

Kursy wymienione poniżej oraz powrotne nie będą wykonane  :

12:40 do Lutomii Górnej

14:40 do Lutomii Górnej

Ponadto, w zależności od sytuacji występującej na trasie biegu w powyższych godzinach mogą wystąpić opóźnienia w realizacji kursów.

6. RST Półmaratonowi Świdnickiemu towarzyszyć będą: bieg na dystansie 5 km – „Dzika Piątka”, biegi dla dzieci „Zanim Dorosnę do Maratonu, a także konkurs dla zorganizowanych grup kibiców. Start głównego biegu o godz. 12.00 ze świdnickiego stadionu.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość. Równocześnie serdecznie zapraszamy do  aktywnego kibicowania biegaczom. Informacje o imprezie znajdą Państwo na stronie  www.polmaraton.swidnica.pl

Link do aktywnej mapy z całą trasą: http://polmaraton.swidnica.pl/polmaraton/trasa-biegu/.

Organizatorzy wydarzenia: Fundacja WROACTIV, Miasto Świdnica, Powiat Świdnica, Gmina Świdnica.