A
A+
A-

Trzecia część Encyklopedii Świdnicy


Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych dziejami naszego miasta do zapisywania się na listę subskrypcyjną III części Encyklopedii Świdnicy. Jest to niepowtarzalny projekt, który zakłada stworzenie kompleksowej publikacji o wybitnych świdniczanach, ważnych datach w historii miasta i wszystkim, co nierozłącznie wiąże się ze Świdnicą. W ramach I części encyklopedii miłośnicy wiedzy o naszym mieście mieli możliwość skompletowania dwunastu zestawów artykułów poświęconych historii Świdnicy, II część wydawnictwa obejmowała trzynaście etapów.

W sierpniu ukażą się pierwsze artykuły z kolejnej - III już części Encyklopedii Świdnicy. Osoby, które wpiszą się na listę subskrypcyjną, będą mogły nieodpłatnie, co kilka miesięcy odbierać kolejne karty encyklopedii w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Pierwszy komplet III części publikacji – segregator, strony przekładkowe oraz trzy pierwsze artykuły dostępne będą już od najbliższego poniedziałku, 5 sierpnia.

Na listę subskrypcyjną Encyklopedii Świdnicy można zapisywać się wyłącznie osobiście w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Franciszkańskiej 18, w Czytelni Naukowej i Czytelni Czasopism (I piętro, pokój 202), w godzinach pracy biblioteki. Konieczne jest podanie imienia, nazwiska oraz złożenie własnoręcznego podpisu. Jedna osoba może subskrybować jeden egzemplarz encyklopedii. W uzasadnionych przypadkach, istnieje możliwość subskrypcji większej liczby egzemplarzy – prośby z uzasadnieniem, złożone na piśmie w Miejskiej Bibliotece Publicznej, będą rozpatrywane przez zespół redakcyjny. Na listę subskrybentów zapisanych zostanie pierwszych 700 osób. Zapraszamy do kolekcjonowania kompendium o naszej małej ojczyźnie.


do góry