...przejdź do "DLA BIZNESU"

Targi SIAL Paris

aktualności gospodarcze >>

Do udziału w targach na stoisku regionalnym zapraszamy przedsiębiorców sektora MŚP zainteresowanych prezentacją firm i nawiązaniem kontaktów z partnerami rynku europejskiego, reprezentujących sektory szerokorozumianej branży spożywczej.
SIAL Paris to globalna platforma biznesowa dla branży spożywczej i wiodące wydarzenie na francuskim rynku żywności, oferuje krajowym i międzynarodowym firmom możliwość zwiększenia swojej obecności na rynkach europejskich. Producenci żywności, dystrybutorzy, importerzy, hurtownicy i detaliści, a także przedstawiciele gastronomii instytucjonalnej i gastronomicznej spotykają się na targach SIAL Paris.

KATEGORIE WYSTAWY:  produkty i półprodukty żywnościowe, produkty mleczne, drób, ryby, owoce morza, owoce, warzywa, owoce i warzywa suszone, wyroby cukiernicze, wyroby piekarskie, karmy dla zwierząt, produkty mrożone, produkty organiczne, produkty dietetyczne, żywność dla niemowląt, wina i alkohole, napoje.

DAWG sp. z o.o. al. Kasztanowa 3a, 53-125 Wrocław
OFERTA OBEJMUJE NASTĘPUJĄCE ELEMENTY:
- wyposażone stoisko o powierzchni 18 m2 z podręcznym magazynkiem, strefą do rozmów B2B (lady, hokery, witryny, stojaki na broszury, stoliki z krzesłami do rozmów), z dostępem do mediów (elektryczność),
- spedycja na targi do 5 kg materiałów informacyjnych i promocyjnych oraz próbek produktów nie wymagających specjalnych warunków przewozu (wysyłane będą tylko produkty, które mogą pomyślnie przejść odprawę celną; transport powrotny nie jest przewidziany),
- obsługa tłumaczeniowa na stoisku (język francuski)
DODATKOWE KOSZTY UCZESTNICTWA
- wstęp na targi,
-zamówienie dodatkowego transportu oraz spedycji próbek i eksponatów- rozliczenie kosztów zamówienia nastąpi bezpośrednio z firmą spedycyjną,
- wpis do katalogu uczestników targów,
- przeloty i transport na miejscu, noclegi, wyżywienie.
Uczestnik misji zobowiązany jest do pokrycia wyżej wymienionych kosztów
we własnym zakresie.

ZASADY NABORU
Decyduje kolejność zgłoszeń. DAWG sp. z o.o. dopuszcza możliwość skrócenia terminu zgłoszeń w przypadku dużego zainteresowania targami.
W przypadku dużej liczby zgłoszeń DAWG sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do dokonania wyboru uczestników pod kątem zapewnienia na stoisku narodowym różnorodności branż oraz pełnego potencjału eksportowego polskich firm produkujących żywność.
Po zakończeniu naboru przedsiębiorca zakwalifikowany do udziału w wydarzeniu zostanie poinformowany osobnym mailem.

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU
Zgłoszenie uczestnictwa w targach odbywa się poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego pocztą elektroniczną na adres organizatora: anna.bardakova@dawg.pl, coie@dawg.pl
w terminie do dnia 4 września 2018r
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:
71 736 63 11, 71 736 63 07

Do pobrania fotmularz i szczegółowe informacje TUTAJ i TUTAJ