...przejdź do "DLA BIZNESU"

Targi Przemysłowe Hannover Messe 2019

aktualności gospodarcze >>

Informujemy że PAIH S.A. rozpoczęła nabór polskich firm z sektora nowoczesnych technologii na polskie stoisko narodowe, podczas największych na świecie targów przemysłowych Hannover Messe 2019.

Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach  1 - 5 kwietnia 2019 r., a tematem wiodącym jest zintegrowany przemysł - inteligencja przemysłowa. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do nawiązania międzynarodowych kontaktów, budowania relacji oraz promowania oferty polskich firm z sektora nowoczesnych technologii. W 2018 roku liczba odwiedzających wyniosła 210 tys. osób, a liczba wystawców przerosła 5 tys.

Po raz kolejny PAIH jest organizatorem polskiego stoiska narodowego podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Stoisko znajduję się w hali 27, w prestiżowej lokalizacji obok pawilonu Szwecji - tegorocznego Country Partner Hannover Messe 2019.

PAIH S.A. umożliwia polskim firmom bezpłatne korzystanie z powierzchni wystawienniczej na polskim stoisku narodowym oraz usług powiązanych z obecnością na targach w charakterze Wystawcy.

Zgłoszenia przyjmujmowane są do 15 lutego 2019 r.

Warunki obecności firmy na stoisku narodowym, znajdą Państwo w załączonym Regulaminie.

Skan podpisanych dokumentów (zgłoszenie, regulamin i oświadczenia) oraz załączniki wskazane w Regulaminie, prosimy przesyłać na adres: dorota.strzalka@paih.gov.pl  do 15 lutego 2019r.

O wyborze firm, które znajdą się na stoisku narodowym decyduje organizator.

Informacja ta zostanie przekazana mailowo, najpóźniej do 25 lutego 2019r.

Formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ.

Regulamin uczestnictwa TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Edytowano: 29.01.2019 o 15:03