Strona geoportalu - moduł turystyczny

Study Tour LOT AW gościnnie w Świdnicy

Jednym z przystanków na trasie Study Tour, organizowanego przez naszego partnera Lokalną Organizację Turystyczną Aglomerację Wałbrzyską, była Świdnica. W wydarzeniu wzięło udział ponad dwudziestu przedstawiecieli biur podróży z Dolnego Śląska, Wielkopolski oraz Mazowsza.
Spotkanie to miało na celu pokazanie touroperatorom potencjału turystycznego regionu. Ze swojej strony staraliśmy się nie poprzestawać tylko na najbardziej znanych lokalizacjach, jak np. Kościół Pokoju, ale pokazać również te mniej oczywiste atrakcje, tak aby osoby odpowiedzialne za planowanie wycieczek dla swoich klientów, mogły dysponować szerokim wahlarzem ciekawych destynacji. Wizyta toureoperatów wpisuje się, jako jeden z elementów, w szerszą strategię rozwoju turystyki miasta, realizowaną przez Referat Turystyki.