...przejdź do "DLA BIZNESU"

Spotkanie pt. Możliwości pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich na założenie działalności gospodarczej

aktualności gospodarcze >>

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Wałbrzychu
zaprasza na spotkanie informacyjne w dniu 25 kwietnia 2018 r.,
pt. „Możliwości pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich na założenie działalności gospodarczej”.
Tematem spotkania będą:

- informacje dotyczące możliwości wsparcia dotacyjnego na zakładanie działalności w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (Inicjatywa Leader),

- informacje dotyczące możliwości pozyskania instrumentów finansowych – preferencyjnych pożyczek na zakładanie działalności.
W spotkaniu udział również wezmą zaproszeni przedstawiciele instytucji realizujących projekty w ramach konkursów, zarówno z Regionalnego Programu Operacyjnego, jak i programów krajowych oraz podmioty wdrażające instrumenty finansowe.

Do udziału zapraszamy:
- wszystkie osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, w tym osoby zarejestrowane, jak i niezarejestrowane w powiatowych urzędach pracy.

Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia 2018 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu, Plac Magistracki 1, sala nr 26, II piętro, w godzinach 10:00-13.00.
Zgłoszenia udziału należy przesyłać drogą elektroniczną na adres pife.walbrzych@dolnyslask.pl z podaniem imienia i nazwiska uczestnika lub telefonicznie 74 66 55 172 lub 173.
Sala, w której odbędzie się spotkanie, jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.
Informacje na temat spotkania są dostępne na stronie www.rpo.dolnyslask.pl

Szczegóły do pobrania TUTAJ

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Edytowano: 18.04.2018 o 13:14