...przejdź do "DLA BIZNESU"

Seminarium „Środki unijne dla Twojej firmy” w ramach Dolnośląskiego Forum Gospodarczego

aktualności gospodarcze >>

Środki unijne dla firm – seminarium z Czechami

7 października Świdnicę odwiedziła czeska delegacja podmiotów gospodarczych oraz instytucji otoczenia biznesu. Okazją do wizyty było seminarium „Środki unijne dla Twojej firmy” realizowane w ramach projektu „Miasta Trutnov i Świdnica razem dla biznesu”.

Seminarium odbyło się w Tatrze Miejskim w Świdnicy i towarzyszyło Dolnośląskiemu Forum Gospodarczemu. Omówione zostały możliwości pozyskiwania środków dla sektora mikro, małych i średnich firm, a także przykłady ich rozwoju, który mógł dokonać się dzięki wsparciu z Unii Europejskiej.

W spotkaniu udział wzięli również przedsiębiorcy ze Świdnicy, dzięki czemu obie strony miały szansę na pozyskanie wartościowych kontaktów w środowisku biznesowym. Rozmowy w kuluarach i networking były okazją do nawiązania dialogu pomiędzy przedsiębiorcami, instytucjami i władzami lokalnymi.

Projekt "Miasta Trutnov i Świdnica razem dla biznesu" jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Współpracy Transgranicznej 2014 - 2020 Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

Edytowano: 08.10.2019 o 12:37