...przejdź do "DLA BIZNESU"

  Miejski pakiet pomocowy Państwowy pakiet pomocowy

 

RUSZYŁ KONKURS INWESTOR BEZ GRANIC!

aktualności gospodarcze >>

RUSZYŁ KONKURS INWESTOR BEZ GRANIC!

Wystartowała kolejna edycja konkursu Inwestor bez granic organizowanego przez grupę PTWP, wydawcę magazynu Nowy Przemysł i portalu WNP.PL i organizatora Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

O nagrodę, przyznawaną podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego może powalczyć każda firma, która spełnia kryteria i zostanie zgłoszona tutaj.

Celem konkursu jest propagowanie wzorcowych relacji między inwestorem, rynkiem i administracją - partnerskich i przejrzystych, opartych na zaufaniu i odpowiedzialności - którym towarzyszy ekonomiczna skuteczność w realizacji strategii inwestycyjnej.

Konkurs Inwestor bez granic zostanie rozstrzygnięty podczas XI EDYCJI EUROPEJSKIEGO KONGRESU GOSPODARCZEGO (13-15 maja 2019 roku).

Laureatami konkursu będą firmy z zagranicznym kapitałem inwestujące w Polsce oraz polskie, inwestujące za granicą.

Propozycje kandydatur mogą nadsyłać zarówno firmy zainteresowane jak i zaproszone: instytucje państwowe, samorządowe, izby gospodarcze i inne instytucje oraz środowisko biznesowe zainteresowane współpracą.

Zgłoszenia można przesyłać do 17 lutego 2019 r.

Konkurs ma charakter pro bono (dla dobra publicznego), zatem uczestnictwo w nim nie wiąże się z jakimikolwiek opłatami ze strony kandydatów czy laureatów. Także tytuł nie wiąże się z przyznaniem ani nagród pieniężnych, ani rzeczowych, lecz ma charakter prestiżowy.

Więcej informacji o konkursie, regulamin oraz dane kontaktowe do przesłania zgłoszenia dostępne jest tutaj.

Organizatorem Europejskiego Kongresu Gospodarczego oraz konkursu Inwestor bez Granic jest Grupa PTWP, wydawca portalu WNP.PL i magazynu gospodarczego Nowy Przemysł.

Edytowano: 08.01.2019 o 10:01

Wstecz

do góry