Promocja Świdnicy na targach turystycznych TOUR SALON 2018 w Poznaniu.

W dniach od 9 do 11 lutego 2018 roku odbyła się w Poznaniu kolejna edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2018. Przez trzy dni odwiedzający hale targowe goście mogli zapoznać się z bogatą ofertą turystyczną ponad 200 wystawców z Polski, Niemiec, Czech, Ukrainy, Litwy oraz Włoch.
Gminę Miasto Świdnica reprezentowali pracownicy Referatu Turystyki, którzy przez trzy dni zachęcali targowych gości do odwiedzenia Świdnicy rozdając liczne materiały promocyjne opisujące świdnickie zabytki oraz odbywające się w mieście imprezy. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się ponadto różnego rodzaju gadżety reklamowe (naklejki, długopisy, słodycze), a największą uwagę przyciągał drewniany model trójpłatowego Fokkera, na którym latał „Czerwony Baron” – wiele osób reagowało z entuzjazmem na ten model i pytało czy i gdzie można taki model dostać lub kupić.
Liczymy, że dzięki naszej obecności na targach turystycznych w Poznaniu wielu mieszkańców województwa wielkopolskiego zaplanuje w najbliższym czasie swój pobyt w Świdnicy i okolicach.