Strona geoportalu - moduł turystyczny


Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny.


Zapraszamy świdnickich przedsiębiorców, działających w branży turystycznej i gastronomicznej, a także organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego do aktywnego włączenia się w III edycję akcji promocyjnej organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną  pn. „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, której jesienna odsłona odbędzie się w dniach 6-8 października bieżącego roku.
Główną ideą akcji jest przedłużenie sezonu turystycznego w Polsce oraz zachęcenie Polaków do korzystania z usług turystycznych poza tradycyjnym letnim sezonem wakacyjnym i feriami zimowymi.
Mając na uwadze powyższe w imieniu organizatora oraz własnym zachęcamy do wzięcia udziału w ww. akcji, dzięki której jeszcze więcej turystów będzie mogło skorzystać z bogatej oferty turystycznej Świdnicy i poznać lepiej nasze dziedzictwo przyrodnicze, kulturowe i historyczne.
 

Warunkiem przystąpienia do akcji jest przygotowanie pakietu produktów lub usług turystycznych, które zgodnie z regulaminem akcji będą świadczone w czasie jej trwania po niższej cenie oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej https://polskazobaczwiecej.pl/formularz-dodawania-obiektow  oraz zaakceptowanie regulaminu akcji do 28.08.2017 r.

Szczegóły dotyczące akcji znajdują się w regulaminie.

Osobami odpowiedzialnymi za akcję z ramienia Polskiej Organizacji Turystycznej są: Lider projektu -  Wojciech Ścibor wojciech.scibor@pot.gov.pl  tel. 22 536 70 63, Dorota Szulc dorota.szulc@pot.gov.pl  tel. 22 536 70 98 lub Joanna Turek joanna.turek@pot.gov.pl tel. 22 536 70 53.
do góry