...przejdź do "DLA BIZNESU"

  Miejski pakiet pomocowy Państwowy pakiet pomocowy

 

Misja Gospodarcza do Kalifornii

aktualności gospodarcze >>

Zapraszam do udziału w organizowanej przez DAWG misji gospodarczej do Stanów Zjednoczonych, które są największą i najbardziej zaawansowaną technologicznie gospodarką świata.  USA to nie tylko największy jednolity rynek, ale także największy na świecie importer. Te dwie cechy sprawiają, że potencjalne możliwości zbytu towarów są tam ogromne.

Pomimo, iż polski handel naturalnie koncentruje się na terenie Unii Europejskiej, USA stają się dla nas jednym z najważniejszych partnerów handlowych, o czym świadczy systematycznie rosnący eksport. Od lat sprzedajemy do Stanów wyroby przemysłu elektromaszynowego, spożywczego i chemicznego. Jednak największy udział polskiego eksportu na rynku amerykańskim w ostatnich latach związany jest z zaawansowaną techniką.

Rynek USA jest bardzo chłonny, charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem obrotu i przejrzystością działania potencjalnych partnerów. Jego ogromnym atutem  jest także stabilność regulacji prawnych. Z drugiej strony to rynek dość trudny i wymagający, a rządzące nim zasady wymagają bardzo dobrego przygotowania do ekspansji, zmiany tradycyjnego sposobu myślenia o sprzedaży i oczywiście wysokiej jakości produktu.

Jeśli są Państwo zainteresowani poznaniem realiów rynku amerykańskiego, zdobyciem wiedzy na temat najnowszych trendów i wzorców prowadzenia biznesu w międzynarodowym otoczeniu, nawiązaniem kontaktów z partnerami biznesowymi zza oceanu zapraszamy do wzięcia udziału w gospodarczej misji do USA.

Dolina Krzemowa przyciąga biznes ukierunkowany na innowacyjność, otwartość oraz kreatywność. Podczas misji planowane jest skorzystanie z doświadczeń najbardziej znanych firm z Doliny Krzemowej, jak również start-upów, sesje networkingowe, wizyty w instytucjach wspierających biznes.

Będą Państwo mieli możliwość wzięcia udziału w szeregu wydarzeń, dzięki którym lepiej poznają specyfikę amerykańskiego biznesu i zaprezentują swoje oferty gospodarcze. Szczególnie zachęcamy przedsiębiorców sektora MŚP reprezentujących sektory związane z technologiami teleinformatycznymi, informacyjnymi, kosmicznymi, maszynowymi.

REKOMENDUJEMY:

  • Uczestnictwo w Venture Capital Summit -  29.11.2018. To jedno z największych wydarzeń z cyklu pozyskiwania inwestorów do nowych projektów biznesowych. To właśnie podczas tej konferencji zbiera się największa liczba przedstawicieli  Funduszy Inwestycyjnych zainteresowanych inwestycjami w nowe technologie. To także największe skupisko lokalnych przedsiębiorców z branży nowych technologii.

GWARANTUJEMY :

  • Uczestnictwo w spotkaniach i sesjach B2B z wybranym funduszem inwestycyjnym.
  • Udział w spotkaniu z przedstawicielami jednego z największych akceleratorów/inkubatorów działających w San Francisco, w celu dzielenia się doświadczeniem współpracy i kooperacji pomiędzy firmami.
  • Udział w warsztatach z technik sprzedaży i generalnej wiedzy dotyczącej prowadzenia biznesu w USA.
  •  Spotkanie ze wskazaną przez Państwa lokalną firmą.

 

KOSZTY UCZESTNICTWA

Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty: wizy, przelotów i noclegów, wyżywienia.

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU

Zgłoszenie uczestnictwa w misji odbywa się poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego (TUTAJ) pocztą elektroniczną na adres organizatora:

mariusz.sinior@dawg.pl,   coie@dawg.pl
w terminie do 25.09.2018r.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Misję gospodarczą wspiera Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH S.A. w San Francisco.

Materiały do pobrania:

AGENDA SPOTKANIA

Edytowano: 07.09.2018 o 14:20

Wstecz

do góry