...przejdź do "DLA BIZNESU"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

aktualności gospodarcze >>

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Wałbrzychu zaprasza na spotkanie informacyjne w dniu 03 października 2018 r. dotyczące wsparcia z Funduszy Europejskich dla przedsiębiorców z sektora MMŚP na rozwój działalności i zwiększenie konkurencyjności.

Spotkanie będzie dotyczyć możliwości wsparcia inwestycji  rozwojowych dla przedsiębiorców w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego  Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 – w formie instrumentów zwrotnych. Przedstawione zostaną również założenia projektów grantowych skierowanych do przedsiębiorców, dotyczących wsparcia usług szkoleniowych, doradczych oraz rozwojowych.

• Dolnośląski Bon na Innowacje - szansą na rozwój innowacyjnej działalności badawczo - rozwojowej,
  • Współpraca międzynarodowa - oferta sieci Enterprise Europe Network,
  • Grant na doradztwo - Nowa era biznesu - doradztwo dla MMŚP,
  • Pożyczka na efektywność energetyczną w MMŚP,
  • Dofinasowanie usług rozwojowych
  • Pożyczka rozwojowa dla firm - wsparcie pozadotacyjne współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014 - 2020 na zwiększenie konkurencyjności firm,

Spotkanie odbędzie się 03 października 2018 r.(środa)

w siedzibie Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu, Pl. Magistracki 1, sala 26

– sala posiedzeń Rady Miejskiej / II piętro, w godzinach 10:00-13.00.

Zgłoszenia udziału należy przesyłać drogą elektroniczną na adres pife.walbrzych@dolnyslask.pl z podaniem imienia i nazwiska uczestnika lub telefonicznie 74 66 55 172 lub 173.

Sala, w której odbędzie się spotkanie, jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy do udziału!

Edytowano: 25.09.2018 o 13:50