Konkurs na świąteczne oświetlenie - ostatnia szansa na zgłoszenia

Konkurs na świąteczne oświetlenieDo wtorku, 18 grudnia przyjmowane są zgłoszenia w ramach konkursu na najładniej przystrojony i oświetlony dom i balkon. O cenne nagrody mogą powalczyć świdniczanie, którzy świątecznie udekorują i oświetlą swoje posesje, bramy bądź balkony.

Efektowne dekoracje oceni specjalna komisja, która przyzna nagrody w dwóch kategoriach:

• najładniej przystrojony i oświetlony dom/brama/ogród,
  • najładniej przystrojony i oświetlony balkon.

Pula nagród w konkursie wyniesie 2 tys. zł w formie bonów upominkowych Sodexo ufundowanych przez miasto.

Dodatkowe nagrody:

• firma Pango przyzna nagrodę rzeczową - tablet Samsung Galaxy Tab 2 wybranej, przez przedstawiciela firmy, dekoracji. Natomiast dla wszystkich nagrodzonych w konkursie firma ufunduje po 1 dniu darmowego parkowania z Pango w Strefie Płatnego Parkowania w Świdnicy poprzez system Pango,
  • zdjęcia wszystkich zgłoszonych dekoracji zostaną opublikowane na łamach „Wiadomości Świdnickich” oraz na portalu ws-24.pl i będą konkurowały o „nagrodę publiczności” - głosowanie będzie trwało do 15 stycznia 2013 r. Rozstrzygnięcie konkursu redakcja „Wiadomości Świdnickich” ogłosi po zakończeniu głosowania. Zwycięzca otrzyma talon o wartości 500 zł.

Zgłoszenia przejmowane są do wtorku, 18 grudnia w Urzędzie Miejskim w Świdnicy, ul. Armii Krajowej 49, pok. 318 (III p.), tel. 74 8562-898 do godz. 15.30 lub e-mail: a.gorgon@um.swidnica.pl do godz. 24.00. Wystarczy podać imię i nazwisko zgłaszającego, adres posesji oraz numer telefonu do kontaktu.

Szczegółowy regulamin dostępny jest na www.swidnickakoleda.pl.