...przejdź do "DLA BIZNESU"

  Miejski pakiet pomocowy Państwowy pakiet pomocowy

 

Konkurs „Przedsiębiorstwo Przyszłości”

aktualności gospodarcze >>


Zaproszenie do Konkursu „Przedsiębiorstwo Przyszłości”


Zapraszamy Państwa firmę do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. W Konkursie przyznawane są certyfikaty i wyróżnienia dla najbardziej innowacyjnych i rozwojowych polskich przedsiębiorstw. Termin zgłoszenia do 22 czerwca.

 
"Przedsiębiorstwo Przyszłości" to Ogólnopolski Konkurs, w którym oferowana jest usługa certyfikacji firm cechujących się nowoczesnością, innowacyjnością i nowatorskim podejściem do prowadzenia biznesu. Od 2013 roku prestiżowe certyfikaty „Przedsiębiorstwo Przyszłości” zdobywają corocznie liderzy rynku – firmy, które osiągnęły sukces dlatego, że są otwarte na wiedzę, kreatywne, inwestują w swoich pracowników, rozumieją, jak ważne jest ciągłe podnoszenie kompetencji i nowoczesne zarządzanie kapitałem ludzkim. Konkurs ma charakter otwarty - może do niego przystąpić każda zainteresowana firma. Zdobywców certyfikatu wyłania specjalna Komisja, w której zasiadają profesorowie i doktorzy renomowanych polskich uczelni, m.in. Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Wyniki tegorocznej, V edycji Konkursu „Przedsiębiorstwo Przyszłości” ogłosimy we wrześniu 2018 roku podczas Gali Finałowej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest przesłanie do biura Organizatora zgłoszenia konkursowego w terminie do 22 czerwca 2018 roku. Zgłoszenie można pobrać ze strony Konkursu: http://www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl/strona-52

 

Edytowano: 13.06.2018 o 13:00

Wstecz

do góry