...przejdź do "DLA BIZNESU"

Miejski pakiet pomocowy Państwowy pakiet pomocowy

Kongres Firm Rodzinnych we Wrocławiu

aktualności gospodarcze >>
W imieniu organizatorów Kongresu Firm Rodzinnych"Własność zobowiązuje", który odbędzie się w dniach 3-4 marca 2020r. w Haston City Hotel we Wrocławiu przekazujemy zaproszenie do właścicieli i pracowników firm rodzinnych na największe tego typu spotkanie na Dolnym Śląsku .

Firmy rodzinne zachęcane są do udziału w plebiscycie na Najpopularniejszą Firmę Rodzinną 2020, który to plebiscyt towarzyszy Kongresowi.

Kilka słów o nadchodzącym wydarzeniu
- jedyne wydarzenie o tej wadze merytorycznej oraz skali, adresowane do przedsiębiorców rodzinnych na Dolnym Śląsku.
- Trzecia edycja wydarzenia.
- Wstęp  bezpłatny.
- Spodziewamy się ponad 300 uczestników I dnia i ponad 100 II dnia.
- Organizatorzy: Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, PKO Bank Polski, Związek Pracodawców Polska Miedź.
- Grupa docelowa: 1) właściciele firm rodzinnych; 2) członkowie rodzin zaangażowani w prowadzenie firmy w tym sukcesorzy; 3) kluczowi pracownicy; 4) osoby zainteresowane specyfiką firm rodzinnych; 5) instytucje otoczenia biznesu; 6) społeczeństwo.
- Cel Kongresu: 1) stymulowanie rozwoju gospodarki regionu poprzez wsparcie merytoryczne, inspirację i doradztwo dla firm rodzinnych; 2) promowanie firm rodzinnych w regionie i kraju jako rodzimych pracodawców, wytwórców i usługodawców oraz ambasadorów regionalnej i krajowej gospodarki; 3) szerzenie wiedzy, inspirowanie do rozwoju i wymiany doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami rodzinnymi; 4) poprzez upowszechnianie wiedzy ułatwienie zarządzania specyficznym typem firmy, jakim jest biznes rodzinny; 5) uświadomienie potrzeb, propagowanie usług i narzędzi wspierających biznes rodzinny; 6) zwrócenie uwagi na przedsiębiorstwa rodzinne jako kluczowe podmioty biorące udział w kształtowaniu gospodarki lokalnej; stymulujące rozwój społeczności lokalnej; czerpiące z rodzimych tradycji; będące zaangażowanymi pracodawcami; będące ambasadorami regionu na rynku krajowym i kraju na rynku globalnym.

Materiały dotyczące Kongresu, które możecie Państwo użyć do komunikacji na stronie www czy w swoich kanałach w mediach społecznościowych.

Strona www Kongresu Firm Rodzinnych “Własność zobowiązuje”

Facebook: Wydarzenie Kongres Firm Rodzinnych "Własność zobowiązuje"

Youtube: Film promujący wydarzenie.

Informacja prasowa zapowiadająca wydarzenie:

Plebiscyt na Najpopularniejszą Firmę Rodzinną na Dolnym Śląsku

Edytowano: 11.02.2020 o 12:13