...przejdź do "DLA BIZNESU"

  Miejski pakiet pomocowy Państwowy pakiet pomocowy

 

Już 31 po raz pierwszy SPACER EKOLOGICZNY! Zapraszamy!

aktualności gospodarcze >>

Szanowni Państwo,

31 sierpnia na świdnickim rynku odbędzie się ekopiknik pod nazwą "Spacer ekologiczny". Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Ładne Historie, lokalnych przedsiębiorców przy wsparciu ze strony miasta i ośrodka kultury.

Celem "Spaceru ekologicznego" jest edukacja ekologiczna i prezentacje dobrych praktyk w dziedzinie ekologii, jak również promocja lokalnych marek. "Spacer ekologiczny" złożony będzie z kilkunastu stoisk i punktów, stworzonych przez ludzi, którzy swoim działaniem wspierają ideę ekologicznego stylu życia. Dzięki temu mieszkańcy Świdnicy będą mogli poznać różne formy ochrony środowiska i wspierania ekologii. Dla wystawców będzie to okazja do zaprezentowania swoich prac i promocji działań.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zechcą Państwo włączyć się w tę inicjatywę i wesprą nas drobnymi ekologicznymi zmianami, które mogą Państwo wprowadzić u siebie tego dnia. Partnerzy otrzymają naklejkę promującą wydarzenie, a ich firma zostanie umieszczona jako eko-punkt na mapie – ulotce promocyjnej wydarzenia.

  W przypadku zainteresowania udziałem w ww. wydarzeniu, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail do dnia 1 sierpnia: nr tel. 74 -856-28-39, sekretariat.vp2@um.swidnica.pl.  

Edytowano: 26.07.2019 o 14:50

Wstecz

do góry