...przejdź do "DLA BIZNESU"

Już 27 kwietnia w Trutnovie - spotkanie oraz panel dyskusyjny „Biznes dla początkujących 40+”

aktualności gospodarcze >>

Już 27 kwietnia w Trutnovie w ramach projektu „Miasta Trutnov i Świdnica razem dla biznesu” odbędzie się spotkanie oraz panel dyskusyjny „Biznes dla początkujących 40+”.

Uczestnicy zapoznają się z zagadnieniami związanymi z zakładaniem i prowadzeniem firmy, wezmą udział w eksperckich panelach i skorzystają na miejscu z doradztwa ekspertów. Główną ideą wydarzenia będzie uświadomienie, że rozpoczęcie własnego biznesu może być proste bez względu na wiek.

Spotkanie realizowane wspólnie przez Miasto Trutnov oraz Gminę Miasto Świdnica jest kolejnym krokiem w kierunku pogłębiania współpracy obu miast  z lokalnymi przedsiębiorcami, instytucjami, a także organizacjami przedsiębiorców.

W spotkaniu „Biznes dla początkujących 40+” udział wezmą polscy oraz czescy partnerzy projektu. Spotkanie ma charakter otwarty i bezpłatny, dlatego wszystkich zainteresowanych założeniem i prowadzeniem działalności gospodarczej w Republice Czeskiej zapraszamy do uczestnictwa, zadawania pytań i korzystania z porad ekspertów.

Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia br. w godzinach od 15:00 do 18:00 w Trutnoview, ul. Veleslavinova 66, w budynku CIPTU.

Edytowano: 20.04.2018 o 13:30