Strona geoportalu - moduł turystyczny

Jubileuszowe XXV Targi Regiony Turystyczne "Na Styku Kultur”

Targi Turystyczne to popularyzacja idei „styku kultur”, oznaczającej poznawanie świata, ludzi, odmiennych kultur i obyczajów. Genezą powstania wydarzenia jest niezwykłe połączenie w jednym mieście – w Łodzi – wielu kultur, ich wzajemne przenikanie i łączenie. Łódź od lat specjalizuje się w promocji zarówno polskiego, jak i zagranicznego rynku turystycznego.

Podczas  jubileuszowej edycji Targów, która odbyła się w marcu, do Łodzi zawitało ponad 200 wystawców z kraju i za granicy, a liczba osób odwiedzających halę targową przekroczyła 10000 osób! Targi "Na Styku Kultur” uznawane są za źródło pomysłów i inspiracji dotyczących podróży po różnych regionach Polski. Mamy nadzieję, że oferta stoiska Świdnicy również zainspiruje Łodzian do wizyty w naszym mieście.

Strona organizatora: www.targi.lodz.pl