Furia Świdnicka już w najbliższą sobotę

Po pierwszej niezwykle udanej edycji biegu przeszkodowego Dabro-Bau Furia Świdnicka zapraszamy na kolejną, która odbędzie się już w sobotę, 15 czerwca nad zalewem Witoszówka. Organizatorzy zapowiadają moc atrakcji.

W imprezie biegowej udział wezmą osoby pełnoletnie, na które czekać będzie specjalny tor. Teren wokół zalewu zmieni się w trasę naszpikowaną różnego rodzaju przeszkodami zarówno naturalnymi, jak i sztucznymi. Biegacze do pokonania będą mieli m.in. cieki wodne, górki, drzewa, ściany, liny, trawersy poziome, pajęczyny linowe, zasieki, trylinki, beczki z piaskiem. Będzie to ekstremalne wyzwanie dla miłośników aktywnego spędzania czasu, którzy nie boją się wyzwań i bliskich spotkań z wszechobecnym błotem. Przeszkody będą umieszczone zarówno w potoku Witoszówka, jak i na przyległym terenie. Długość trasy to około 7 kilometrów.

- Dodatkowo wprowadzona została rezygnacja z pomiaru czasu oraz brak premiowania trzech pierwszych miejsc. Liczymy więc na to, że uczestnicy chętniej będą sobie pomagali w pokonywaniu przeszkód. Mamy nadzieję, że dzięki temu każdy z uśmiechem przekroczy linię mety – mówi Bartosz Jagodziński, dyrektor eventu.

Tego dnia niemożliwe będzie wędkowanie nad zalewem wzdłuż ul. Droga Polna, o czym powiadomiono Polski Związek Wędkarski koło w Świdnicy.

Podczas biegu zorganizowana będzie zbiórka suchej karmy dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Świdnicy.

Organizatorami wydarzenia są: stowarzyszenie Anngellsrun z Wrocławia oraz miasto Świdnica. Głównym sponsorem biegu jest firma DABRO BAU FHU Paweł Dąbrowski.

Link do wydarzenia: http://anngellsrun.pl/niusy

Lokalizacja: Świdnica ul. Droga Polna, zalew Witoszówka

Data: 15 czerwca 2019 r.. w godzinach 7.00-18.00 (fale biegowe - start w godzinach 8.00-13.00)

Biuro zawodów: budynek bosmanatu, tam też zlokalizowany będzie: depozyt, szatnie, prysznic, WC, zabezpieczenie medyczne SAL-MED Prywatne Pogotowie Ratunkowe Sp. z o.o.

Miasteczko festiwalowe: obok budynku bosmanatu

Kontakt:

Dyrektor Eventu: Bartosz Jagodziński 693-396-623, bartosz.anngellsrun@wp.pl