...przejdź do "DLA BIZNESU"

Miejski pakiet pomocowy Państwowy pakiet pomocowy

ECO FOOD FESTIVAL... już niedługo

aktualności gospodarcze >>
Lokalni twórcy (rękodzielnicy, wytwórcy ekologicznej żywności)!

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie i Arboretum w Wojsławicach zaprasza do udziału w “ECO Food Festival'u”

Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca 2019 roku, jako impreza towarzysząca dla 18. Dolnośląskiego Przeglądu Zespołów Folklorystycznych.
To możliwość zaprezentowania dorobku prowadzonych przedsiębiorstw, oraz sprzedaży produktów, a także zainteresowania wyrobami potencjalnych nowych kontrahentów. Wydarzenie jak i miejsce jakim jest Arboretum, ściągnie rzeszę miłośników swojskiego jadła, wyrobów rękodzielniczych i ekologicznych. Podczas Przeglądu na scenie zaprezentuje się 25 zespołów z całego Dolnego Śląska - powiaty: lubański, bolesławiecki, wrocławski, strzeliński, ząbkowicki, kłodzki, wałbrzyski, świdnicki - około 470 uczestników przeglądu oraz minimum kilkaset osób wśród publiczności i odwiedzających ogród. Będzie to więc okazja do zwiększenia zasięgu przedsiębiorstwa.

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym przez największe media w regionie: TVP Wrocław, Radio Wrocław, Melo Radio, Telewizję Sudecką i portal DOBA.pl

Regulamin i karta zgłoszeniowa do ECO Food Festival do pobrania TUTAJ

Edytowano: 14.05.2019 o 12:18