...przejdź do "DLA BIZNESU"

aktualności gospodarcze >>

Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. – Lider projektu
oraz Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. z.o.o. - Partner projektu
ogłaszają nabór wniosków o przyznanie grantu w ramach realizacji projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
pn. „Bony na innowacyjne usługi badawczo-rozwojowe dla dolnośląskich przedsiębiorców z sektora MSP”w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020Oś priorytetowa 1 Przedsiębiorstwa i innowacje Działanie 1.2 Innowacyjne PrzedsiębiorstwaPoddziałanie1.2.1 Innowacyjne przedsiębiorstwa - konkurs horyzontalny Schemat 1.2.C.b Usługi dla przedsiębiorstw – „Bon na innowację”

Termin naboru (składania wniosków): od godz. 8.00 dnia 10-09-2018 r. do godz. 15.00 dnia 10-12-2018 r.

Celem głównym projektu „Bony na innowacyjne usługi badawczo-rozwojowe dla dolnośląskich przedsiębiorców z sektora MSP” są działania prowadzące do zwiększenia aktywności innowacyjnej mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz stymulacji współpracy z uczelniami wyższymi i innymi jednostkami naukowymi poprzez udzielenie wsparcia w formie bonu na innowację (grantu) w wysokości do 100 000,00 PLN.

Więcej informacji tutaj

Edytowano: 05.10.2018 o 12:20