Strona geoportalu - moduł turystyczny


3. Międzynarodowy Zlot Caravaningowy Świdnicka Majówka 2017


Już w najbliższy weekend 29.04 - 02.05 w Świdnicy na terenie campingu przy ulicy Śląskiej i na innych obiektach OSIR-u odbędzie się 3. Międzynarodowy Zlot Caravaningowy Świdnicka Majówka.
Jeśli Jesteś miłośnikiem caravaningu, kochasz podróżować i poznawać nowe miejsca oraz chętnie spędzasz aktywnie czas wolny na świeżym powietrzu, to  jest to impreza właśnie dla Ciebie !
Zlot to cztery dni dobrej zabawy, rywalizacji i zwiedzania. Organizatorzy gwarantują mnóstwo atrakcji i niezapomniane przeżycia w międzynarodowym towarzystwie.

W sobotę 29 kwietnia odbędzie się uroczyste otwarcie zlotu oraz wieczorek integracyjny z poczęstunkiem. W niedzielę 30 kwietnia na wszystkich uczestników będzie czekać wspólna zabawa, konkursy i turnieje. W poniedziałek 1 maja odbędzie się wycieczka wyjazdowa. Organizator zabierze uczestników do bardzo ciekawych i atrakcyjnych miejsc, ukazujących piękno naszego regionu. Na zakończenie dnia wspólne biesiadowanie. Wtorek 2 maja będzie ostatnim dniem imprezy. W tym dniu będzie możliwość zwiedzenia z przewodnikiem największych i niepowtarzalnych atrakcji turystycznych Świdnicy. Na koniec zlotu przewidziano wieczorek pożegnalny, połączony z grillowaniem oraz wręczeniem nagród dla zwycięzców konkursów, uhonorowanie najstarszego i najmłodszego uczestnika zlotu oraz wyróżnienie załogi, która przebyła największą odległość od miejsca zamieszkania do miejsca zlotu.

Więcej informacji na temat zlotu można uzyskać na stronie internetowej:
www.caravaning.ak-sudecki.pl  

Fot. Sylwia Brzęczek
do góry