Przewodnicy turystyczni oprowadzający po Świdnicy:

1. Mariusz Barcicki, tel. 720-101-606, e-mail: mariusz_barcicki@o2.pl

2. Emilia Bartnik, tel. 665-849-934, e-mail: emilia.bartnik81@wp.pl

3. Małgorzata Czajkowska, tel. 784-006-523, e-mail:  czajkowska16@op.pl 

4. Ewa Czwartacka, tel. 664-990-836, e-mail: ewa-czwartacka@o2.pl

5. Iga Czwartacka - Dobrzyńska, tel. 721-958-032, e-mail: iga-dobrzynska@wp.pl

6. Anna Hendżak, tel. 609-904-836, e-mail: hanka66@gmail.com

7. Katarzyna Klimek, tel. 506-676-910, e-mail: katarzyna.koziarz@wp.pl

8. Edyta Kruk, tel. 693-471-202, e-mail: krukedyta@op.pl

9. Miłosz Lassota, tel. 696-526-187, e-mail: lassota.milosz@gmail.com

10. Aneta Leszczyńska, tel. 669-109-696, e-mail: ableszczynska@op.pl

11. Tatiana Łempicka, tel.730 859 100 , e-mail: interlogos7@gmail.com

12. Aneta Nowak, tel. 607-400-133, e-mail:   ano694@wp.pl

13. Piotr Pawlonka, tel. 661-985-601, pawlonkapiotr@gmail.com

14. Natalie Raclavska (tylko grupy czeskie), tel. +420 732 927 298, +48 790 701 038, n.raclavska@kvetevropy.cz

15. Iwona Radziwiłko, tel. 609-468-421, iradzi@o2.pl

16. Zuzanna Skonieczna, tel. 727-928-879, e-mail: koszatnica@wp.pl

17. Ewa Słowińska, tel. 722-174-246, e-mail: evaska1952@gmail.com

18. Agata Smolak, tel. 798-396-233, e-mail: smolakagata@gmail.com

19. Anna Strzelecka, tel. 693-854-859, e-mail: strzeleckaanna0@gmail.com

20. Krzysztof Szczepański, tel. 665-042-206, e-mail: krzysztof3258@vp.pl

21. Monika Turzańska, tel. 603-713-948, e-mail: turzanska.monika@gmail.com

22. Maciej Wabik, tel. 607-071-955, e-mail: przewodnik@labiryntarium.pl

23. Mariusz Wojciechowski, tel. 609-188-558, mariusz.wojki1@wp.pl

24. Iwona Woźniak, tel. 502 384 387, tradycja.iw@wp.pl

25. Rafał Zadora, tel. 607-042-247, zadorarafal@gmail.com

26. Dariusz Zieliński, tel. 605 326 637, zdariusz@wp.pl

27. Dominka Żeromska, tel. 669-234-441, e-mail:  zeromska.d@gmail.com

 

Polecamy także kontakt z:

1. PTTK o/Świdnica, ul. Długa 33, I piętro, pok. 7, wtorki i środy 16:00 – 18:00, 723-015-271, biuro@pttk.swidnica.pl , www.pttk.swidnica.pl

2. Informacją Turystyczną, ul. Wewnętrzna 2 (Rynek), czynna codziennie w godz. 10:00 - 18:00, tel. 74/852-02-90, e-mail: it@um.swidnica.pl


do góry