Przewodnicy turystyczni oprowadzający po Świdnicy:

1. Dominka Żeromska, tel. 669-234-441, e-mail:  zeromska.d@gmail.com

2. Rafał Zadora, tel. 607-042-247, zadorarafal@gmail.com

3. Dariusz Zieliński, tel. 605 326 637, zdariusz@wp.pl

4. Iwona Woźniak, tel. 502 384 387, tradycja.iw@wp.pl

5. Mariusz Wojciechowski, tel. 609-188-558, mariusz.wojki1@wp.pl

6. Maciej Wabik, (język polski), tel. 607-071-955, e-mail: przewodnik@labiryntarium.pl

7. Monika Turzańska, tel. 603-713-948, e-mail: turzanska.monika@gmail.com

8. Świątoniewska Dorota, tel. 888-213-820, e-mail: dorotkapk@interia.pl

9. Krzysztof Szczepański, tel. 665-042-206, e-mail: krzysztof3258@vp.pl

10. Anna Strzelecka, tel. 693-854-859, e-mail: strzeleckaanna0@gmail.com

11. Agata Smolak, tel. 798-396-233, e-mail: smolakagata@gmail.com

12. Ewa Słowińska, tel. 722-174-246, e-mail: evaska1952@gmail.com

13. Zuzanna Skonieczna, tel. 727-928-879, e-mail: koszatnica@wp.pl

14. Iwona Radziwiłko (jezyk polski, język angielski), tel. 609-468-421, iradzi@o2.pl

15. Natalie Raclavska (tylko grupy czeskie), tel. +420 732 927 298, +48 790 701 038, n.raclavska@kvetevropy.cz

16. Piotr Pawlonka, tel. 661-985-601, pawlonkapiotr@gmail.com

17. Aneta Nowak, tel. 607-400-133, e-mail:   ano694@wp.pl

18. Tatiana Łempicka, (języki: polski, niemiecki, rosyjski), tel.730 859 100 , e-mail: interlogos7@gmail.com

19. Aneta Leszczyńska, tel. 669-109-696, e-mail: ableszczynska@op.pl

20. Miłosz Lassota, tel. 696-526-187, e-mail: lassota.milosz@gmail.com

21. Edyta Kruk, tel. 693-471-202, e-mail: krukedyta@op.pl

22. Katarzyna Klimek, tel. 506-676-910, e-mail: katarzyna.koziarz@wp.pl

23. Anna Hendżak, tel. 609-904-836, e-mail: hanka66@gmail.com

24. Iga Czwartacka - Dobrzyńska, tel. 721-958-032, e-mail: iga-dobrzynska@wp.pl

25. Ewa Czwartacka, tel. 664-990-836, e-mail: ewa-czwartacka@o2.pl

26. Małgorzata Czajkowska, tel. 784-006-523, e-mail:  czajkowska16@op.pl 

27. Emilia Bartnik, tel. 665-849-934, e-mail: emilia.bartnik81@wp.pl

28. Mariusz Barcicki, tel. 720-101-606, e-mail: mariusz_barcicki@o2.pl

29. Mirosława Babisz, tel. 690-229-116, e-mail: mirkababisz@gmail.com

 

Polecamy także kontakt z:

1. PTTK o/Świdnica, ul. Długa 33, I piętro, pok. 7, wtorki i środy 16:00 – 18:00, 723-015-271, biuro@pttk.swidnica.pl , www.pttk.swidnica.pl

2. Informacją Turystyczną, ul. Wewnętrzna 2 (Rynek), czynna codziennie w godz. 10:00 - 18:00, tel. 74/852-02-90, e-mail: it@um.swidnica.pl


do góry