A
A+
A-

Filmy na Twojego smartfona!

Emocje, zabawa, feeria barw i dźwięków - nasze imprezy cykliczne zawsze dostarczą Ci nowych doznań! Już dziś możesz poczuć ich klimat pobierając filmy o nich na Twojego smartfona lub oglądając je tutaj. Polecamy!  

 

Filmy do pobrania


Festiwal Teatru Otwartego pozwala widzom przeżyć emocje spektakli teatralnych w iście magicznej scenerii świdnickiego Rynku, z wykorzystaniem gry świateł i cieni, a nawet pokazów tancerzy ognia. To widowisko dla całej rodziny!

Międzynarodowy Festiwal Bachowski to święto muzyki barokowej, które na stałe zagościło w kalendarzu imprez Świdnicy. Jest okazją do uczestniczenia w znakomitych koncertach symfonicznych wirtuozów i orkiestr z całego świata w pięknych wnętrzach Kościoła Pokoju w Świdnicy.

Świdnicka Kolęda, w której ramach w Rynku odbywa się nastrojowy Jarmark Bożonarodzeniowy, a także konkursy, inscenizacje, pokazy kulinarne, spektakle teatralne, Wigilia wszystkich świdniczan i wiele innych!

Miasto uśmiechu to film autorstwa naszego mieszkańca, Macieja Ławniczaka, który zwyciężył w konkursie na film promocyjny o mieście Świdnicy.


 

Filmy on-line (oglądane bezpośrednio)
 
 

Kościół PokojuKościół Pokoju

pobierz film

Katedra w ŚwidnicyKatedra w Świdnicy

pobierz film

Międzynarodowy Festiwal BachowskiMiędzynarodowy Festiwal Bachowski

pobierz film

Festiwal Teatru OtwartegoFestiwal Teatru Otwartego

pobierz film

Wieża radościWieża wróciła do rynku

pobierz film

Świdnicki rynekŚwidnicki rynek

pobierz film

Katedra ŚwidnickaKatedra Świdnicka

pobierz film

Świdnica - miasto uśmiechuŚwidnica - miasto uśmiechu

pobierz film
 


do góry