»PROJEKTY » LUDZIE Z PASJĄ
Wyjątkowe wydarzenie w G4
Data wpisu: 26-05-2016 | Dział:
Wyjątkowe wydarzenie w G4 20 maja mieliśmy zaszczyt gościć Pana Zenona Prętczyńskiego -  wrocławskiego architeka, który w latach 1958-1960 zaprojektował budynek obecnego Gimnazjum nr 4. Nasz 91- letni Gość przekazał nam wyjątkowy prezent! Projekt rozbudowy atriów w w naszej szkole!
Ludzie z pasją - spotkanie z panią Beatą Woźną
Data wpisu: 02-12-2015 | Dział:
Ludzie z pasją - spotkanie z panią Beatą Woźną Kolejne spotkanie w G4 w ramach naszego projektu "Ludzie z pasją" . 30 listopada gościliśmy Panią Beatę Woźną. Świdniczankę, siatkarkę, zawodniczkę MKS Polonia. Pani Beata przyjeżdża do Polski raz na 3-4 lata. Przy okazji pobytu w Polsce odwiedza różne miejsca, gdzie dzieli się informacjami dotyczącymi pracy misyjnej. Odwiedziła również i Świdnicę, gdzie mieszkają jej rodzice.
Pasja w naszym życiu - spotkanie z panem Julianem Chrząstowskim
Data wpisu: 15-09-2015 | Dział:
Pasja w naszym życiu - spotkanie z panem Julianem Chrząstowskim „ Warto spotykać w życiu ludzi z pasją . Pasją która nie tylko inspiruje, ale również pomaga żyć, czyniąc to nasze życie o wiele ciekawszym”. W poniedziałek 14 września w ramach projektu „ Czas na teatr” w naszym gimnazjum odbyło się spotkanie autorskie Juliusza Chrząstowskiego aktora Narodowego Starego Teatru.
Ludzie z pasją - spotkanie z panem Jackiem Będzikowskim [foto]
Data wpisu: 26-02-2015 | Dział:
Ludzie z pasją - spotkanie z panem Jackiem Będzikowskim [foto] 26 lutego gościliśmy w naszych progach pana Jacka Będzikowskiego - drugiego trenera kadry narodowej piłki ręcznej mężczyzn. Spotkanie odbyło się w ramach szkolnego projektu "Ludzie z pasją" z inicjatywy naszego szkolnego pasjonata tej dyscypliny - nauczyciela wychowania fizycznego - pana Tomasza Christa, którego drogi sportowe wielokrotnie się stykały z drogami naszego gościa.
Urodził się człowiek rzeźbiarzem...
Data wpisu: 22-02-2015 | Dział:
Urodził się  człowiek rzeźbiarzem... 20 lutego w ramach projektu „Ludzie z pasją” gościła w naszej szkole rzeźbiarka pani Maria Bor. Świdnica zawdzięcza jej oryginalną rzeźbę Renifera oraz pomnik Odlewnika. Pani Maria Bor z domu Myśliborska, urodziła się w 1932 roku w Warszawie. Wywodzi się z rodziny szlacheckiej, która wychowała wielu lekarzy, architektów i muzyków. Rodzinny herb Jelita, który dzielą z Zamoyskimi, został im nadany przez Władysława Łokietka.
Ludzie z pasją - pan Tomasz Pietrzyk 25.11.2014 [foto]
Data wpisu: 25-11-2014 | Dział:
Ludzie z pasją - pan Tomasz Pietrzyk 25.11.2014 [foto] Dziś, w ramach projektu: „ Ludzie z pasją”, w naszym gimnazjum odbyło się spotkanie uczniów ze znanym świdnickim fotografem oraz redaktorem naczelnym portalu „Świdnica 24.pl”- Tomaszem Pietrzykiem. Gość opowiadał gimnazjalistom o swojej pracy, dzięki której stale może się rozwijać i spełniać marzenia.  
baner
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela

Gimnazjum nr 4 im. Noblistów Polskich w Świdnicy

Jodłowa 21, 58-100 Świdnica

tel./fax. 74 852-31-29

NIP 884-22-81-908

sekretariat@g4.swidnica.pl

 

           

   Świdnicki Klub Piłki Ręcznej      Drukarnia Rotgryf   Sonel Świdnica   Hufiec ZHP Świdnica 

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. 
Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności