»KONKURSY » TEORETYCZNO - PRAKTYCZNE
III Gimnazjalna Olimpiada Przedsiębiorczości
Data wpisu: 04-04-2017 | Dział:
III Gimnazjalna Olimpiada Przedsiębiorczości Przez tydzień 100 reprezentacji z całej Polski rywalizowało ze sobą prowadząc wirtualne przedsiębiorstwo w ramach etapu okręgowego III edycji Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości. W ogólnopolskich zmaganiach uczestniczyli także uczniowie Gimnazjum nr 4 w Świdnicy – Katarzyna Skrzynecka, Jakub Dudziak i Anna Szpak.
Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Świdnica.
Data wpisu: 29-11-2016 | Dział:
 Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Świdnica. Tym razem wicemistrzowie Powiatowych Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK Świdnica... zabrakło nam 4pkt. do pełni szczęścia... ale i tak duma rozpiera nasze serca, że młody zespół uplasował się tak wysoko. Przed reprezentantkami naszego G4 były trudne zadania udzielania pomocy przedmedycznej podczas bójki,
III Ogólnopolski Turniej Wiedzy - Pierwsza Pomoc
Data wpisu: 26-05-2016 | Dział:
 III Ogólnopolski Turniej Wiedzy - Pierwsza Pomoc G4 ostatecznie VII w Polsce...Niesamowita przygoda i emocje... III Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pierwsza Pomoc w Nowej Rudzie za nami !!! Nowa Ruda niestety bez "pudła", do upragnionych pierwszych trzech miejsc zabrakło naszej reprezentacji 3pkt.
Uczę się bezpiecznie żyć
Data wpisu: 23-03-2016 | Dział:
Uczę się bezpiecznie żyć Kasia Czepukowicz z klasy 3a VII w Półfinale Międzynarodowych Mistrzostw Edukacji dla bezpieczeństwa "Uczę się bezpiecznie żyć" 2016 w Wałbrzychu. Konkurs "Uczę się bezpiecznie żyć" jest trudnym sprawdzianem dla uczestników, tematyka konkursu jest bardzo rozległa i dotyczy ona szeroko pojętego bezpieczeństwa ogólnego.
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
Data wpisu: 14-03-2016 | Dział:
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 10 marca w Klubie "Bolko" odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Nasze gimnazjum reprezentowało troje uczniów z klasy 3a: Katarzyna Czepukojć vel Czepukowicz, Adam Budziński, Aleksander Marciniak. Miło nam poinformować, że Adam zdobyła III miejsce i przeszedł do etapu powiatowego, który odbędzie się 22 marca. Gratulujemy naszemu uczniowi sukcesu i czekamy na kolejny!
Ogólnopolski Turniej Maszyn Wodnych [foto + video]
Data wpisu: 02-03-2016 | Dział:
Ogólnopolski Turniej Maszyn Wodnych [foto + video] 27 lutego -  Katarzyna Skrzynecka z klasy 2a - wywalczyła III miejsce w Eliminacjach Regionalnych V Turnieju Maszyn Wodnych, które odbyły się w Poznaniu. Uczestnicy przyjechali z czterech województw: wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego i opolskiego. Ogólnopolskie Turnieje Maszyn Wodnych i Wiatrowych organizowane są przez Piaseczyńską Fundację Ekologiczną (PFE).
baner
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela

Gimnazjum nr 4 im. Noblistów Polskich w Świdnicy

Jodłowa 21, 58-100 Świdnica

tel./fax. 74 852-31-29

NIP 884-22-81-908

sekretariat@g4.swidnica.pl

 

           

   Świdnicki Klub Piłki Ręcznej      Drukarnia Rotgryf   Sonel Świdnica   Hufiec ZHP Świdnica 

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. 
Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności