»KONKURSY » MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZE
VIII miejsce Kasi w finale
Data wpisu: 11-06-2017 | Dział:
VIII miejsce Kasi w finale W dniach 25-27 maja 2017r. odbył się finał  XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. W Zielonce koło Warszawy spotkało się kilkudziesięciu najlepszych w kraju finalistów z 16 województw. W ramach olimpiady uczestnicy pisali test z wiedzy, prezentowali przeprowadzona przez siebie akcję prozdrowotną oraz zdawali praktyczny egzamin z pierwszej pomocy.
Duży sukces naszych uczniów!
Data wpisu: 26-05-2017 | Dział:
Duży sukces naszych uczniów! Nasi uczniowie trzykrotnie wywalczyli tytuł finalisty w Ogólnopolskiej Gimnazjalnej Olimpiadzie Przedsiębiorczości w Warszawie. Tym samym Gimnazjum nr 4 im. Noblistów Polskich w Świdnicy znalazło się wśród 30 najlepszych szkół gimnazjalnych w Polsce. Ogólnopolska Gimnazjalna Olimpiada Przedsiębiorczości zorganizowało SGH w Warszawie. Wydarzenie objęte było honorowym patronatem MEN.
Maraton Matematyczny
Data wpisu: 12-05-2017 | Dział:
Maraton Matematyczny 9 maja już po raz szósty nasze Gimnazjum zorganizowało konkurs - "Maraton Matematyczny". Uzdolnieni uczniowie przez cztery godziny zmagali się z licznymi matematycznymi łamigłówkami. Konkurs tradycyjnie podzielony był na trzy etapy. Na początek dzieci miały za zadanie napisać kryminał matematyczny, w który musiały zawrzeć dwie zagadki.
Wielki sukces Kasi
Data wpisu: 03-04-2017 | Dział:
Wielki sukces Kasi 24 marca odbył się we Wrocławiu okręgowy etap XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, która organizowana jest dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy Olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy.
Woda to życie
Data wpisu: 24-03-2017 | Dział:
Woda to życie 22 marca to ustanowiony przez ONZ ogólnoświatowy Dzień Wody. W tym roku odbywa się on pod hasłem „Woda to życie”. Z tej okazji Świdnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zorganizowało dla wszystkich świdnickich szkół podstawowych i gimnazjalnych konkurs plastyczny
III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zdrowiu
Data wpisu: 13-12-2016 | Dział:
III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zdrowiu 2 grudnia odbyła się kolejna edycja Powiatowego Konkursu o Zdrowiu. Naszą szkołę reprezentowała Kasia Skrzynecka z klasy 3A. Kasia nie zawiodła, po raz kolejny znalazła się w finale, tym razem zajęła wysokie II miejsce zwyciężając w rywalizacji z najlepszymi w powiecie.
baner
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela

Gimnazjum nr 4 im. Noblistów Polskich w Świdnicy

Jodłowa 21, 58-100 Świdnica

tel./fax. 74 852-31-29

NIP 884-22-81-908

sekretariat@g4.swidnica.pl

 

           

   Świdnicki Klub Piłki Ręcznej      Drukarnia Rotgryf   Sonel Świdnica   Hufiec ZHP Świdnica 

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. 
Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności