»KONKURSY » ARTYSTYCZNE
Potęga miłości czyli legenda o Jakubie Tau
Data wpisu: 11-06-2017 | Dział:
Potęga miłości czyli legenda o Jakubie Tau to nasza prezentacja sceniczna na V  świdnicką Gryfiadę. Po otrzymaniu zaproszenia do wzięcia w niej udziału, jak zawsze nastąpiła chwila zwątpienia i zastanowienia, jak „ugryźć” temat przewodni zaproponowany przez MDK. Z doświadczenia wiemy, że nie jest  rzeczą łatwą w 5 minut opowiedzieć, zatańczyć  czy wyśpiewać „ sedno sprawy” czyli treść jakiejkolwiek legendy związanej z naszym pięknym  miastem.
Konkurs Palm Wielkanocnych
Data wpisu: 13-04-2017 | Dział:
Konkurs Palm Wielkanocnych Nawiązując do polskiej tradycji przygotowania palm wielkanocnych i  święcenia ich w kościele, Świdnicki Ośrodek Kultury po raz czternasty  zaprosił szkoły i przedszkola  do wzięcia udziału w konkursie palm wielkanocnych. Uczennice naszej szkoły z klasy 2c: Klaudia Drohomirecka i Klaudia Koszarycz zdobyły wyróżnienie w kategorii Duża Palma.
Wielka wygrana w konkursie plastycznym!
Data wpisu: 16-12-2016 | Dział:
Wielka wygrana w konkursie plastycznym!
Spooky Halloween Evening
Data wpisu: 30-10-2016 | Dział:
Spooky Halloween Evening 28 października kółko teatralne Noble Effect zaprosiło chętne osoby na Spooky Halloween Evening - czyli strrrraszny seans filmowy. Biletem wstępu były niezdrowe, słodziutkie przekąski oraz upiorne przebranie. Film - " Gnijąca panna młoda" - nie był jedyną atrakcją tego wieczoru.
I MIEJSCE W IV EDYCJI ŚWIDNICKIEJ GRYFIADY [foto+vido]
Data wpisu: 08-06-2016 | Dział:
I MIEJSCE W IV EDYCJI ŚWIDNICKIEJ GRYFIADY [foto+vido] IV edycja Świdnickiej Gryfiady za nami. Prezentacja oraz przemarsz w korowodzie tym razem były związane z historią „O tym, jak rajca Zechli pomnażał swoje bogactwo”. To Ola Pająk i Julia Pyka, uczennice klas trzecich, wyśpiewały i odegrały role świdnickiego rajcy i sprytnej kawki.
VII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej [video]
Data wpisu: 08-05-2016 | Dział:
VII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej [video] 28 kwietnia już po raz VII, odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej. Naszą szkołę reprezentowali soliści : Klaudia Drohomirecka (1C) z piosenką Fight Song Rachel Platten oraz  Michał Orzechowski (2C), który wykonał utwór Stitches Shawn Mendes.
baner
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela

Gimnazjum nr 4 im. Noblistów Polskich w Świdnicy

Jodłowa 21, 58-100 Świdnica

tel./fax. 74 852-31-29

NIP 884-22-81-908

sekretariat@g4.swidnica.pl

 

           

   Świdnicki Klub Piłki Ręcznej      Drukarnia Rotgryf   Sonel Świdnica   Hufiec ZHP Świdnica 

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. 
Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności