»PROJEKTY » AIESEC
Międzynarodowo i egzotycznie!
Data wpisu: 29-01-2017 | Dział:
Międzynarodowo i egzotycznie! Gimnazjum Nr 4 im. Noblistów Polskich w Świdnicy już szósty raz przystąpiło do programu AIESEC. Przez cały tydzień nasi uczniowie będą mieli lekcje, wykłady i warsztaty prowadzone w języku angielskim. 16 stycznia 2017 roku nasi goście: Najadya Kautshar Huna z Indonezji, Xinyu Wang z Chin i Nino Bobokhidze z Gruzji
Międzynarodowo po raz piąty !
Data wpisu: 13-01-2016 | Dział:
Międzynarodowo po raz piąty ! Doczekaliśmy się!! Nasi Goście są już z nami! W tym roku w ramach projektu AIESEC odwiedzili nas wolontariusze z trzech różnych krajów: Tinky z Chin, Nara z Rosji i Kenneth z Malezji. Studenci zostaną z w naszej szkole przez cały tydzień i w tym czasie poprowadzą szereg warsztatów językowych z uczniami G4. Już pierwszego dnia było wieeeele pozytywnych emocji
Międzynarodowe warsztaty zamiast lekcji [video]
Data wpisu: 12-01-2015 | Dział:
Międzynarodowe warsztaty zamiast lekcji [video] Wraz z rozpoczęciem zajęć w nowym roku w naszej szkole zrobiło się bardzo międzynarodowo! Od środy 7 stycznia naszymi gośćmi są studenci: Sandra Soh  z Malezji, Ruicong Luo z Chin i Tainara Fonsera z Brazylii. Będą oni do piątku prowadzili po kilka godzin dziennie warsztaty w języku angielskim, w których wezmą udział wybrani uczniowie z klas I i II i III.
Goście, goście w G4!
Data wpisu: 08-01-2015 | Dział:
Goście, goście w G4! Wraz z rozpoczęciem zajęć w nowym roku w naszej szkole zrobiło się bardzo międzynarodowo! Od środy 7 stycznia naszymi gośćmi są studenci: Sandra Soh  z Malezji, Ruicong Luo z Chin i Tainara Fonsera z Brazylii. Będą oni do piątku prowadzili po kilka godzin dziennie warsztaty w języku angielskim, w których wezmą udział wybrani uczniowie z klas I i II i III.
Międzynarodowo w Gimnazjum 11.10.2013 [foto]
Data wpisu: 03-01-2014 | Dział:
Międzynarodowo w Gimnazjum  11.10.2013 [foto] Od 7 do 11 października 2013 grupa uczniów naszego gimnazjum miała okazję uczestniczyć w projekcie Discover Lower Silesia organizowanym na terenie Polski przez stowarzyszenie AIESEC Polska. Nasza szkoła już po raz 3 wzięła udział w tym projekcie. Przez cały tydzień uczniowie brali udział w warsztatach prowadzonych w języku angielskim przez cztery studentki reprezentujące Grecję, Egipt, Ukrainę i Niemcy.
Lekcja tańców greckich [video]
Data wpisu: 26-12-2013 | Dział:
Lekcja tańców greckich [video]
baner
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela

Gimnazjum nr 4 im. Noblistów Polskich w Świdnicy

Jodłowa 21, 58-100 Świdnica

tel./fax. 74 852-31-29

NIP 884-22-81-908

sekretariat@g4.swidnica.pl

 

           

   Świdnicki Klub Piłki Ręcznej      Drukarnia Rotgryf   Sonel Świdnica   Hufiec ZHP Świdnica 

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. 
Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności