»2014/2015
»Nowoczesne rozwiązania w doradztwie zawodowym

Nowoczesne rozwiązania w doradztwie zawodowym

Gimnazjum nr 4  im. Polskich Noblistów w Świdnicy zostało zakwalifikowane do udziału w projekcie "Nowoczesne rozwiązania w doradztwie zawodowym".
Nasi nauczyciele – nauczyciel fizyki i informatyki Magdalena Noceń oraz doradca edukacyjno-zawodowy Marcin Kuc odbyli stosowne szkolenia w Fundacji "Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego w Krzyżowej i są asystentami w procesie standaryzacji nowoczesnych narzędzi w doradztwie zawodowym.

Program przewiduje jednodniowe wyjazdowe warsztaty edukacyjne dla 24 uczniów (2 grupy po 12 uczniów z klas 1-3) oraz 16 godzin konsultacji indywidualnych z doradcą zawodowym.

Już 10 marca grupa naszych uczniów wraz z asystentami projektu wyjeżdżają do Krzyżowej, gdzie odbędą się warsztaty – z pewnością będzie to nie tylko dobra zabawa dla naszych uczniów ale i doskonała nauka poznawania swoich mocnych stron, zainteresowań zawodowych i kształtowania umiejętności radzenia sobie w trudnych życiowych decyzjach.

Nasza szkoła jako jedyne gimnazjum ze Świdnicy ma możliwość nieustannego rozwoju i aktywnego uczestnictwa w różnych przedsięwzięciach z obszaru doradztwa zawodowego.


baner
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela
karuzela

Gimnazjum nr 4 im. Noblistów Polskich w Świdnicy

Jodłowa 21, 58-100 Świdnica

tel./fax. 74 852-31-29

NIP 884-22-81-908

sekretariat@g4.swidnica.pl

 

           

   Świdnicki Klub Piłki Ręcznej      Drukarnia Rotgryf   Sonel Świdnica   Hufiec ZHP Świdnica 

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. 
Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności