Rejony

akty_prawne
REJONY

Rejon 1
Monika Kosterka – tel. 74 852-13-27 wew. 13,  ul. Wałbrzyska 15
  • Skierowania do domów pomocy społecznej

Rejon 2
Barbara Iwancz, Urszula Stawreli – tel. 74 852-13-27 wew. 16, ul. Wałbrzyska 15
  • Usługi opiekuńcze
  • Specjalistyczne usługi opiekuńcze

SEKCJA TERENOWA NR 1, ul. Franciszkańska 7

Koordynator Sekcji – Grażyna Szulc – tel. 74 854-90-58


Rejon 3
Grażyna Szulc

  • Parkowa
  • Plac Pokoju
  • Ułańska

Rejon 4

Ewelina Kulczycka – Łąg

  • Chrobrego
  • Księcia Bolka
  • Łukasińkiego
  • Wesoła

Rejon 5
Joanna Karasiewicz

  • Kanonierska
  • Kręta
  • Komunalna
  • Saperów
  • Sienna

Rejon 6
Sylwia Błaszczak

  • Brodatego
  • Długosza
  • Hermana
  • Krzywoustego
  • Księżnej Jadwigi Śląskiej
  • Łokietka
  • Miarki
  • Niemcewicza
  • Odnowiciela
  • Pobożnego
  • Stęczyńskiego
  • Śmiałego
  • Wielkiego
  • Wysockiego
  • Zmorskiego

Rejon 7
Zofia Droszczak

  • 1 Maja
  • Folwarczna
  • Gdyńska
  • Hetmańska
  • Husarska
  • Kosynierów
  • Podchorążych

Rejon 8
Joanna Balicka

  • Akacjowa
  • Bocheńska
  • Częstochowska
  • Esperantystów
  • Fabryczna
  • Inżynierska
  • Jagienki
  • Krakowska
  • Kraszewskiego
  • Lwowska
  • Łączna
  • Mazowiecka
  • Metalowców
  • Podolska
  • Przemysłowa
  • Reja
  • Stalowa
  • Szarych Szeregów
  • Wadowicka
  • Wileńska
  • Willowa
  • Witosa
  • Wokulskiego
  • Wołyńska
  • Wrocławska
  • Zagłoby

SEKCJA TERENOWA NR 2, ul. Franciszkańska 7

Koordynator Sekcji – Danuta Rzepisko – tel. 74 854-90-53


 

Rejon 9
Danuta Rzepisko

  • Bracka
  • Grodzka
  • Kotlarska
  • Kś. Agnieszki

Rejon 10
Ewa Synowska

  • Al. Niepodległości
  • Garbarska
  • Nauczycielska
  • Szpitalna

Rejon 11
Monika Białczak

  • Bohaterów Getta
  • Mennicka
  • Przechodnia
  • Pułaskiego (nieparzyste od nr 51 i parzyste od nr 42)
  • Teatralna

Rejon 12
Monika Kozłowska – Teuerle

  • Pańska
  • Plac 1000-lecia
  • Plac Wolności
  • Pułaskiego (nieparzyste do nr 49 i parzyste do nr 40)
  • Kościelna (od nr 10 do nr 42)

Rejon 13
Małgorzata Rzepka

  • Basztowa
  • Budowlana
  • Komunardów
  • Łukowa
  • Muzealna
  • Wałowa
  • Zamkowa
  • Żeromskiego
  • Konopnickiej
  • Św. Małgorzaty
  • Trybunalska

Rejon 14
Beata Łozowicka

  • Franciszkańska
  • Różana
  • Rynek
  • Siostrzana
  • Środkowa
  • Świętokrzyska
  • Wewnętrzna
  • Kościelna ( od nr 1 do nr 9)

Rejon 15
Justyna Masiukiewicz

  • Boczna
  • Jagiellońska
  • Kruczkowskiego
  • Morcinka
  • Ofiar Oświęcimskich
  • Poznańska
  • Wyspiańskiego
  • Pl. Kombatantów

SEKCJA TERENOWA NR 3, ul. Westerplatte 47

Koordynator Sekcji – Grażyna Sławińska – Gąska – tel. 74 640-28-88


 

Rejon 16
Grażyna Sławińska – Gąska

  • Westerplatte (do nr 1 do nr 60)
  • Towarowa

Rejon 17
Agnieszka Staroojciec

  • Dębowa
  • Francuska
  • Kliczkowska
  • Nadbrzeżna
  • Ogrodowa
  • Robotnicza
  • Rzeźnicza
  • Warszawska
  • Wodna

Rejon 18
Anna Morka

  • Kopernika
  • Jodłowa
  • Okrężna

Rejon 19
Wioletta Andrzejewska

  • Agrestowa
  • Aleja Brzozowa
  • Bokserska
  • Bystrzycka
  • Chłopska
  • Cicha
  • Czereśniowa
  • Działkowa
  • Fiołkowa
  • Gajowa
  • Hodowlana
  • Jaśminowa
  • Kasztanowa
  • Kątna
  • Konwaliowa
  • Kraszowicka
  • Krokusowa
  • Krótka
  • Lipowa
  • Łąkowa
  • Malinowa
  • Morelowa
  • Nasypowa
  • Poprzeczna
  • Przedwiośnie
  • Przelotowa
  • Przyjaźni
  • Pusta
  • Rzemieślnicza
  • Sadowa
  • Słoneczna
  • Sportowa
  • Strzelińska
  • Śląska
  • Wąska
  • Westerplatte (od nr 71 do 108)
  • Wiosenna
  • Wiśniowa
  • Zacisze
  • Zakole
  • Zielona

Rejon 20
Olaf Winiarczyk

  • Piekarska
  • Mieszka I
  • Plac Drzymały
  • Plac Ludowy
  • Równa
  • Zygmuntowska

Rejon 21
Barbara Furtak-Gałan

  • Kilińskiego
  • Klonowa
  • Kołłątaja
  • P. Skargi
  • Rolnicza
  • Osoby bezdomne spoza terenu miasta Świdnicy

Rejon 22
Martyna Janus

  • Osoby bezdomne z terenu miasta Świdnicy

SEKCJA TERENOWA NR 4, ul. Franciszkańska 7

Koordynator Sekcji – Magdalena Mucha – tel. 74 854-90-51


 

Rejon 23
Magdalena Mucha

  • Armii Krajowej
  • Boduena
  • Czarna Droga
  • Dworcowa
  • Głowackiego
  • Grota Roweckiego
  • Jałowcowa
  • Jarzębinowa
  • Jaskółcza
  • Jesienna
  • Krucza
  • Matejki
  • Niecała
  • Piękna
  • Pionierów
  • Rycerska
  • Sarnia
  • Słowicza
  • Sowia
  • Sybiraków
  • Świerkowa
  • Tenisowa
  • Traugutta
  • Wilcza
  • Zwierzyniecka
  • Moniuszki
  • Kolejowa

Rejon 24
Urszula Guzik

  • Bobrzańska
  • Broniewskiego
  • Chopina
  • Chorwacka
  • Czecha
  • Czeska
  • Czwartaków
  • Kochanowskiego
  • Kościuszki
  • Kusocińskiego
  • Kwiatowa
  • Lechicka
  • Legii Nadwiślańskiej
  • Lelewela
  • Łużycka
  • Marusarzówny
  • Mickiewicza
  • Norwida
  • Paderewskiego
  • Piaskowa
  • Pl. Grunwaldzki
  • Polna Droga
  • Serbska
  • Słowiańska
  • Sprzymierzeńców
  • Stamma
  • Szymanowskiego
  • Ślężańska
  • Trzeboszńska
  • Wielecka
  • Żwirki i Wigury
  • Wałbrzyska (od pl. Grunwaldzkiego do przejazdu kolejowego)

Rejon 25
Renata Tkocz

  • Biberaska
  • Bora Komorowskiego
  • Ceglana
  • Fieldorfa
  • Główna
  • Kolberga
  • Korczaka
  • Krasickiego
  • Krzywickiego
  • Leśna
  • Lompy
  • Mała
  • Michejdy
  • Miernicza
  • Modrzewiowa
  • Okulickiego
  • Pola
  • Prażmowskiego
  • Skłodowskiej Curie
  • Spacerowa
  • Staszica
  • Świętojańska
  • Tokarzewskiego
  • Wałbrzyska (za przejazdem kolejowym)
  • Wrzosowa
  • Wschodnia
  • Zachodnia
  • Zawadzkiego
  • Zubrzyckiego
  • Marcinkowskiego
  • Piłsudskiego
  • Plater
  • Waryńskiego
  • Wróblewskiego

Rejon 26
Lilianna Tralls

  • 8 Maja
  • Długa
  • Klasztorna
  • Jana Pawła II
  • Spółdzielcza
  • Sikorskiego
  • Deszczowa
  • Letnia
  • Podmiejska
  • Pogodna
  • Słowackiego
  • Strzegomska
  • Szczęśliwa
  • Tołstoja

Rejon 27
Regina Smenda

  • Bema
  • Jasińskiego
  • Kunic
  • Langiewicza
  • Riedla
  • Słobódzkiego
  • Wyszyńskiego
  • Zamenhoffa
  • Prądzyńskiego
  • Dąbrowskiego

Rejon 28
Dorota Cieplińska

  • Praca z wybranymi rodzinami uwikłanymi w przemoc domową, uzależnienia, o niskich kompetencjach opiekuńczo – wychowawczych